Malmmosevej 37 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Holte - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Holte. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Holte er der nye boliger til salg, herunder villaen på Malmmosevej 37. Villaen har 159 m² bolig fordelt på 4 rum og ligger på en grund af 1350 m². Med en pris på 13.495.000 DKK byder ejendommen på god plads og mulighed for at nyde de naturskønne omgivelser.

En anden mulighed i Holte er ejerlejligheden på Vejlesøparken 33, 3 tv. Denne bolig strækker sig over 121 m² med 4 rum, hvilket kan være ideelt for dem, der leder efter en lejlighed. Prissat til 5.250.000 DKK tilbyder lejligheden en attraktiv beliggenhed og rummelighed.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga