Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Holte:
-
-
-
Rasmus F.
Fra Holte
erfaring indenfor et hav af maskiner alt fra en en havetraktor til rendegraver og alt der imellem ...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Anviti N., Bjarke N A. og Simon S. søger hjælp til husopgaver i Holte
-
Oplægning af 5-6 par bukser
Fra Anviti N. (Holte)
Hej! Jeg søger efter en der har tid til at lægge 6 par bukser op, i denne weekend. Det drejer sig... -
Elektriker - installation af nødgenerator
Fra Bjarke N A. (Holte)
Jeg vil gerne have mulighed for at tilslutte en nødgenerator til mit hus/eltavle i tilfælde af strø... -
Montering af nye fodlister
Fra Simon S. (Holte)
Montering af nye 15*91 fodlister til nylagt gulv i 3 værelser, gang og køkken-alrum. Skabene i vær...
Per Thomas K., Lars M. og Lars M. søger hjælp til haveopgaver i Holte
-
Havemand til mindre græsplæne og gård.
Fra Per Thomas K. (Holte)
Der skal slås en mindre græsplæne 60 kvm. Gården skal fejes og små buske skal beskæres og affald he... -
Græsslåning
Fra Lars M. (Holte)
Cirka 600 kvm småkuperet græsplæne plus kant klipning ved terrasse og mur. Forventet tidsforbrug fo... -
Græsslåning
Fra Lars M. (Holte)
Græsplæne på cirka 650 kvm lettere kuperet. Klippe kanter om terrasse og mur. Tager much normalt en...
Michael N., Peter R. og Peter B. søger hjælp til diverse opgaver i Holte
-
Udluftning og tjek af bremser på Derbi Senda knallert fra 2005 og generel tjek af anden på knallerten
Fra Michael N. (Holte)
Har købt en Derbi Senda fra 2005, hvor bremserne (for og bag) ikke virker. Sælger sagde de skulle u... -
Dæk skift
Fra Peter R. (Holte)
Dæk skifte på Tesla model y Long range og Mercedes Benz eqa 250. Dækkene er 17” og 18” -
Udluftningshuller i fundament
Fra Peter B. (Holte)
Jeg skal have boret 2 ekstra udluftningshuller til krybekælder i fundamentet på vores hus. Hullerne...